Президент скоротив урядовий перелік підприємств на приватизацію

  Президент скоротив урядовий перелік підприємств, які будуть приватизовані у поточному році. І викреслив з нього 5-ть структур. Зокрема, це завод "Турбоатом", "Феодосійська судобудівнакомпанія "Море", Науковий інститут електромеханічних приладів, Криворізький гірничо-збагачувальний комбінат і інститут насособудування.
  Про це сьогодні повідомив перший заступник Глави Секретаріату Президента Олександр Шлапак. За його словами, продаж цих об`єктів не відповідає принципам приватизаційної політики.

  Олександр Шлапак, Перший заступник Глави Секретаріату Президента: "До сьогодні ці питання не вирішені. Отже це примусило Президента підписати Указ про вилучення окремих об`єктів приватизації".

  Крім того, Олександр Шлапак повідомив, що державна компанії НАК "Нафтогаз" нарешті уклала остаточний контракт на постачання газу. Але попри вимогу Юлії Тимошенко позбутися посередників, ця угода підписана все ж з компанією "РосУкрЕнерго", а не безпосередньо Газпромом. Олександр Шлапак повідомив, що ціна тисячі кубометрів залишається на рівні 179 з половиною доларів, і до кінця року посередник забезпечить Нафтогаз 50-тьма мільярдами кубів. Крім того, на ринок увійде і дочірня компанія Газпрому.

  Нагадаємо, ця структура зможе всередині України реалізувати щонайменше сім з половиною мільярдів кубів.
  Попередній матеріал
  Останній день передвиборної кампанії в Італії
  Наступний матеріал
  Сомалійські пірати звільнили заручників
  Теги:
  Loading...