До 2500 зросла кількість скасованих рейсів "American Airlines"

  До двох з половиною тисяч зросла кількість скасованих рейсів американського авіаперевізника "Американ Еірлайнс". Компанія змушена вдавататися до таких кроків через позапланові перевірки всіх літаків марки "Макдональд Дуглас-80".
  Експерти попереджають, якщо компанія і надалі скасовуватиме рейси, то її акції суттєво впадуть, і втрати сягнуть десятків мільйонів доларів.

  Вимушені перевірки почалися після відповідного указу Федерального авіаційного управління США. Інспекторів непокоїть стан електропроводки на "МД-80", адже несправності під час польотів можуть призвести до замикання та навіть вибуху. Остання інспекція виявила несправності у дев’ятьох літаках саме марки "МД-80". Зараз всі пасажири сксованих рпейсів очікують відправлення в аеропортАх. Авіаперевізник "Американ Еірлайнс" забезпечив їх продуктами, готельними номерами, однак повернути гроші за квиток відмовляється.

  Джерард Арепі, глава ради директорів American Airlines: "Ви мусите зрозуміти - ніхто не випустить літак на рейс допоки ми не будемо стовідсотково впевнені у його справності. Мої діти також часто літають цими лайнерами, тому пройти ці перевірки - просто мій обов`язок".
  Попередній матеріал
  Генсек ООН не приїде на відкриття Олімпійських ігор
  Наступний матеріал
  Останній день передвиборної кампанії в Італії
  Теги:
  Loading...