ООН: відмова влади М`янми від допомоги може призвести до жахливих наслідків

  Кожен тридцятий мешканець М`янми - країни, яка постраждала від руйнівного циклону "Наргіс", може загинути через голод та епідемії, які може спричинити відмова влади країни від гуманітрарної допомоги. Про це сьогодні попередила всесвітньо відома британська благодійна організація "Оксфам". За оцінками спеціалістів ООН - якщо до деяких районів М`янми вчасно не надійде допомога, то жертвами наслідків урагану можуть стати до ста тисяч людей.
  Кількість зниклих без вісти вже наближається до двохсот двадцяти тисяч. Це суттєво відрізняється від офіційних цифр, які називає уряд М`янми.

  Частина гуманітарного вантажу, що мала дійти до країни вже зникла. В неділю біля берегів М`янми затонуло судно з харчами та питною водою. Члени екіпажу та представники Червоного Хреста, що супроводжували вантаж, змогли врятуватися. У країні побоюються також і спалахів епідемій.  ООН попереджає про пошесть малярії та холери. У постраждалих регіонах - кожна п`ята дитина хворіє. Бракує бинтів, донорської крові та антибіотиків. А найбільше - не вистачає медперсоналу. ООН зібрала для постраждалих майже 200 мільйонів доларів. Утім, керівники М`янми - а це військова хунта - досі не прийняли цю допомогу.
  Попередній матеріал
  У Сербії відбулися парламентські вибори (РЕПОРТАЖ)
  Наступний матеріал
  Луганський майстер створив золоту карту України (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)
  Теги:
  Loading...