Олланд і Меркель удвох спробували схилити Путіна до миру

  Французький президент Франсуа Олланд та канцлер Німеччини Ангела Меркель у телефонному режимі переконували Володимира Путіна вплинути на терористів на Сході України.


  Як повідомляє офіс французького президента, під час тристоронньої телефонної розмови Олланд і Меркель обговорили необхідність якнайшвидшого завершення боїв на сході України. Меркель, Олланд та Путін підтримали припинення вогню, втім Москва також вимагає конкретних вчинків, а не лише слів – додають у прес-службі Кремля.

  Крім того, президенти та канцлер наголосили на важливості контролю на російсько-українському кордоні, щоб перешкоджати перевезенню техніки та озброєних людей.

  При цьому прес-служба Кремля, розповідаючи про телефонну розмову, замовчує факт звернення до Путіна з проханням переконати сепаратистів скласти зброю.

  Як відомо, Путін на словах підтримав мирну ініціативу Петра Порошенка, але ситуація при цьому анітрохи не змінилась: на Донбасі перебуває маса російських диверсантів та найманців, які ведуть активні бойові дії, а в самій РФ війська приводяться до бойової готовності, а техніка висувається до кордону з Україною

  Попередній матеріал
  Президент поспілкувався з представниками Майдану і обіцяв перевибори ВРУ
  Наступний матеріал
  Патріоти і міліція заблокували промосковську ходу у Києво-Печерській Лаврі