Офіційно подала у відставку конгресмен американського штату Аризона

  Офіційно подала у відставку конгресмен американського штату Аризона - Ґабріель Ґіффордс. Рік тому політик зазнала кульового поранення в голову. Під час зустрічі з виборцями маньяк відкрив стрілянину. Зараз Ґіффордс хоче зосередитись на відновленні здоров’я.

  А місце у Конгресі - передати тому, хто зможе повністю віддаватися роботі. На церемонії прощання конгресмена із роботою - була і уся родина Ґіффордс, зокрема ії чоловік - колишній космонавт Марк Келлі. Він теж свого часу відмовився від кар`єри, щоб мати змогу бути поряд із дружиною. Конгресмени тепло попрощалися зі своєю колегою. Чимало з них, і навіть спікер не приховували сліз. Але Ґіффордс пообіцяла повернутися, тільки-но повністю одужає. Адже після поранення у  неї  -  порушене мовлення та опорно-руховий апарат. Навіть прощальну промову Гаріель зачитувала її подруга.
   
  Ненсі Пелосі, Лідер меншості у палаті представників США: "Після трагічного інцеденту рік тому конгресвумен Ґіффордс для мільйонів американців стала натхненним символом відданості своїй роботі і мужності. Вона надала нового, вищого сенсу поняттю "гідність".

  Попередній матеріал
  Пожежу у соборі на Одещині загасили
  Наступний матеріал
  Нові повені у Колумбії
  Теги: