Один з найстаріших і найвідоміших діамантів у світі продали з молотка у Швейцарії

  Один з найстаріших і найвідоміших діамантів у світі Бо Сансі продали з молотка у Швейцарії. За нього заплатили - майже 10 мільйонів доларів.
  Коштовність важить 35 каратів, а її вік понад чотири сотні років. За цей час камінець був власністю багатьох історичних постатей. На початку 17-го століття Марія медичі вимагала саме цей діамант для своєї коронації, ним же оплатили її похорон. Пізніше каменем володіла Марія Стюарт, а потому він прикрашав корону першого короля Пруссії. Особам з монарших європейських родин - Бо Сансі належав аж до цьогорічного аукціону. Анонімний покупець віддав за історичний діамант вдвічі більше, аніж планували організатори торгів.

  Філіпп фон Вюртемберг, співробітник аукціонного дому "Sotheby's": "Це надзвичайно красивий камінь, практично кожен, хто бачить його вперше просто закохується у цю коштовність. На додачу це найстаріший діамант, який ми коли-небудь продавали з молотка. Гадаю, той, хто придбав його - не просто любитель дорогих прикрас, а колекціонер, якого цікавить історична цінність Бо Сансі". 
  Попередній матеріал
  Теракт у Колумбії
  Наступний матеріал
  Суд над Младичем розпочався у Гаазі
  Теги: