Суд над Младичем розпочався у Гаазі

  Суд над Ратко Младичем розпочався у Гаазі. Колишнього лідера боснійських сербів судять за одинадцятьма пунктами звинувачення. (Перебіг процесу ви зараз можете бачити НАЖИВО) Младичу закидають злочини проти людства та геноцид.

  Зокрема, облогу Сараєва, що тривала понад три роки і забрала життя майже ста тисяч людей. А також убивство майже восьми тисяч мусульманських чоловіків та хлопчиків у боснійській Сребрениці. Міжнародний трибунал визнав ці злодіяння найбільшими військовими злочинами в Європі від часу Другої світової. Понад 16-ть років Младич переховувався від правосуддя під вигаданим ім’ям. Арештували ж генерала рік тому. Його затримання було головною умовою для долучення Сербії до Європейського Союзу. На суд до Гааги з’їхалися десятки родичів загиблих під час війни на Балканах. Вони вимагають якнайсуворішого покарання.

  Кадефа Ризванович, заступник президента Асоціації матерів Сребрениці: "Ми сподіваємося, що справедливість нарешті запанує, і Младич відповість за всю цю різанину, яку чинили за його наказом у Боснії".

  Муніра Субасич, президент Асоціації матерів Сребрениці: "Ми сподіваємося знову побачити цього різникА, подивитися, чи зізнався він у своїх злочинах і глянути на кров жертв, яка досі не змита з його рук. Та сама кров, яку він проливав у 95-му році".

  Попередній матеріал
  Один з найстаріших і найвідоміших діамантів у світі продали з молотка у Швейцарії
  Наступний матеріал
  Індонезійські рятувальники знайшли одну з чорних скриньок літака "Суперджет - 100"
  Теги: