Теракт у Колумбії

  Триста тисяч доларів винагороди пообіцяв президент Колумбії за інформацію про організаторів теракту у Боготі. Вибух стався напередодні у діловому районі міста.

  Загинуло щонайменше дві людини це офіційні дані. Місцеві ж ЗМІ повідомляють про п’ятьох жертв та 25-ох поранених. Серед загиблих охоронці екс-міністра внутрішніх справ країни. Саме проти нього був спрямований теракт. Сам чиновник - зазнав пораненень. Поліція вважає, що за вибухом стоїть ФАРК - радикальне угруповання колумбійських революціонерів, але доказів цьому - немає.

  Хуан Мануель Сантос, президент Колумбії: "Ми оголошуємо винагороду у п’ятсот мільйонів песо, це триста тисяч доларів США - за інформацію, яка дозволить нам упіймати відповідальних за напад на екс-міністра Фернандо ЛондОно. Щодо бомби, яку знешкодила поліція перед терактом - ми поки не маємо інформації, що ці два інциденти якось пов’язані".

  Мешканка Боготи: "Ми страшенно налякані, вже дуже давно не бачили нічого подібного у Боготі. Я працюю тут вже декілька років, і такого страхіття - не пам’ятаю".

  Попередній матеріал
  В американському штаті Флорида мати постріляла свої дітей
  Наступний матеріал
  Один з найстаріших і найвідоміших діамантів у світі продали з молотка у Швейцарії
  Теги: