Ірина Джамич
Ірина Джамич 5 канал

"Очікуємо повної заборони пересування": які умови карантину в Сербії

Читайте по-русски
Раніше Сербія запровадила комендантську годину

Президент Сербії Александр Вучіч скасував своє звернення до нації через погане самопочуття. Він мав анонсувати комплекс заходів для стабілізації економіки в умовах пандемії.

Раніше Сербія запровадила комендантську годину, щоб запобігти стрімкому поширенню коронавірусу. Про ситуацію в країні дізнаємося в Ірини Джамич. Це колишня кореспондентка "5 каналу", яка нині живе і працює в Сербії.

"Ситуація в Сербії напрочуд ускладнюється. Вчора було зафіксовано рекордну кількість померлих від коронавірусу. Загалом у країні 900 хворих. Ярмаркові, торгівельні комплекси та спортивні арени тимчасово переобладнано під шпиталі. Також Сербія закупила з-за кордону багато апаратів штучної вентиляції легень", – повідомила Ірина Джамич. 

Крім того, за її словами, Сербія звернулася по допомогу до міжнародних партнерів. Зголосився допомогти Китай, який відправив своїх лікарів. 

"Надзвичайний стан у Сербії діє з 15 березня. Тобто, ми вже у третьому тижні надзвичайного стану. Обмежувальні заходи в країні запроваджувалися поступово. Спочатку було скасовано навчання, далі – міжміське сполучення, громадський транспорт почав обслуговувати тільки певні категорії людей. Людям за 65 років заборонено виходити з своїм домівок", – розповіла Ірина Джамич. 

Як повідомляв 5.UA, головним ситуаційним центром України створено електронну карту поширення коронавірусу в Україні та світі.

 

Попередній матеріал
Заявок більш як тисяча: партія Порошенка доставляє продуктові набори літнім людям на Запоріжжі
Наступний матеріал
Вражає ціль за 120 км: в Україні знову успішно випробували ракету "Вільха-М" – відео
Loading...

Заявок більш як тисяча: партія Порошенка доставляє продуктові набори літнім людям на Запоріжжі

Зеленський розглядає можливість відправлення медиків в Італію

В Іспанії вже понад 100 тис. осіб захворіли на коронавірус

Найпопулярніші міфи та фейки щодо запобігання захворюванню на коронавірус

Влада США спрогнозувала кількість смертей від коронавірусу в країні

Під час карантину продуктові ринки у Києві не відкриватимуть – Кличко