Фото modernukraine.eu

ОБСЄ приступає до реалізації "дорожньої карти" по Україні

  Чинний голова ОБСЄ, президент Швейцарії Дідьє Буркхальтер заявив, що запропоновану ним "дорожню карту" щодо України підтримали ЄС, США, Росія та Україна.


  У зв‘язку з цим Буркхальтер приступає до реалізації цієї програми, йдеться у заяві, розміщеній на сайті ОБСЄ.

  В рамках реалізації "дорожньої карти" посилюється допомога спеціальна наглядова місія ОБСЄ в Україні, створюються команди швидкого реагування і гаряча лінія з спостерігачами в Києві, а також створюється фонд для програм роззброєння.

  В ОБСЄвідзначили, що "дорожнякарта"засновананачотирьохблоках: відмова від насильства, роззброєння, національний діалогі проведення президентськихвиборів 25травня.
  За пропозицією глави ОБСЄ, міжнародна спільнота має спільно підтримати проведення цих президентських виборів, одночасно з ними - проведення національного консультативного опитування з децентралізації, пов'язаного з широким національним діалогом, включаючи круглі столи в регіонах України, а також відновлення зобов'язань за Женевському угодою.

  Як повідомлялося, модератором переговорного процесу в Україні від ОБСЄ призначено колишнього заступника голови МЗС Німеччини Вольфґанґа Ішинґера.
  Попередній матеріал
  Попова та Сівковича намагються звільнити від покарання за Майдан
  Наступний матеріал
  Росія вигнала із Криму шість українських банків