5.ua

Попова та Сівковича намагються звільнити від покарання за Майдан

  Печерський райсуд Києва розгляне клопотання про звільнення екс-глави КМДА Олександра Попова та екс-заступника секретаря РНБОУ Володимира Сівковича від кримінальної відповідальності за дії та рішення щодо силового розгону Майдану в ніч на 30 листопада 2013 року.

  Відповідне клопотання подав від Генеральної прокуратури заступник начальника управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях ГПУ Дмитро Борзих.

  Звільнити від покарання Попова і Сівковича пропонують на підставі закону "Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань" від 19 грудня 2013 року та аналогічного закону від 16 січня 2014 року.

  Засідання Печерського районного суду Києва за клопотанням щодо екс-голови Київської міської держадміністрації Попова та колишнього заступника секретаря РНБО Сівковича призначено на 14:15 вівторка, 13 травня.

  Як відомо, справу проти Попова і Сівковича, а також проти колишнього керівництва київської міліції, порушили ще за попередньої влади (як проти винуватців силового розгону в ніч на 30 листопада 2013 року молоді, яка мітингувала на Майдані Незалежності у Києві проти відмови підписати угоду про асоціацію з Євросоюзом). Цей жорстокий розгін та побиття протестувальників дали поштовх тривалому протистоянню громадян  проти влади Януковича та його команди

  Нагадаємо, слідство інкримінує Попову та Сівковичу причетність до силового розгону Євромайдану в ніч 30 листопада 2013 р. на Майдані Незалежності в Києві. За часів президентства Януковича ця справа проти була закрита, однак 26 лютого Генпрокуратура відновила провадження. 
  7

  Попередній матеріал
  Напередодні фіналу Кубка України "Динамо" запланувало відкрите тренування
  Наступний матеріал
  ОБСЄ приступає до реалізації "дорожньої карти" по Україні
  Теги:
  Loading...