Фото unilife.com.ua

Росія вигнала із Криму шість українських банків

  Центральний банк РФ припинив діяльність шести українських банків на території Криму та Севастополя.


  Як заявили у прес-службі банку, таке рішення було прийнято "для захисту інтересів вкладників і клієнтів, законні права яких були порушені через фактичну зупинку роботи філій банків".

  Під заборону потрапили київські "Терра Банк", банк "Фінанси та кредит", комерційний банк "Фінансова ініціатива" і "Авант-банк", одеський "Фінростбанк" та дніпропетровський "Акцент-банк".
  зазначається, що вкладники банків, зареєстровані за місцем проживання на території Криму, отримають компенсацію в розмірі 100 відсотків від суми, але не більше 700 тисяч рублів (близько 210 тисяч гривень).

  Нагадаємо, раніше Нацбанк України заборонив банківським установам країни працювати в Криму у зв‘язку з тим, що у нього немає можливості проводити банківське регулювання і нагляд, валютний контроль та державний фінансовий моніторинг за діяльністю банків на півострові.

  Напередодні група озброєних осіб заблокувала діяльність Головного управління Національного банку України в Автономній Республіці Крим, загальна сума заблокованих активів становить близько 4,6 млрд. гривень, у тому числі готівкових коштів 3,9 млрд. гривень.
  Попередній матеріал
  ОБСЄ приступає до реалізації "дорожньої карти" по Україні
  Наступний матеріал
  ЄС веде підготовку до можливого розширення санкцій проти РФ - Ромпей