5.ua

ОБСЄ хоче допомогти Україні з виборами

  ОБСЄ готова надати допомогу Україні у проведенні виборів. Про це заявив представник швейцарського голови ОБСЄ в Україні, Тім Гульдіман.

  Він зустрічався зі спікером та виконувачем обов’язків президента Олександром Турчиновим, заступником міністра із закордонних справ Андрієм Олефіром, представником Майдану Андрієм Парубієм та Юлією Тимошенко. Найближчим часом планують зустріч із Арсенієм Яценюком, Віталієм Кличком та представником кримських татар Мустафою Джемілевим. Гульдіман запропонував посилити співпрацю у таких сферах, як забезпечення проведення чесних та прозорих виборів; забезпечення прав людини, дотримання прав національних меншин та неупередженість роботи ЗМІ.

  Тім Гульдман, представник голови ОБСЄ в Україні: «Ми можемо допомагати у тих сферах, у яких є готовність та інструментарій. В першу чергу – це проведення чесних виборів 25-го травня, впровадження різноманітних заходів у сфері забезпечення прав людини, вільній роботі засобів масової інформації та дотримання прав національних меншин».

  Попередній матеріал
  Махніцький: Янукович – уже в міжнародному розшуку
  Наступний матеріал
  Російський чиновник прокоментував інформацію про втечу Януковича до Росії
  Теги:
  Loading...