5.ua

ОБСЄ допомагає Україні розміновувати акваторію Чорного моря

  Координатор проектів ОБСЄ в Україні Мадіна Джарбусинова передала Держслужбі надзвичайних (ДСНС) ситуацій України обладнання для підводного розмінування. Про це 21 березня йдеться в повідомленні прес-служби ДСНС.

  Як повідомляється, в адміністративній будівлі ДСНС України у рамках проекту «Підвищення спроможності Уряду України щодо виконання робіт з підводного очищення від вибухонебезпечних залишків війн акваторій Чорного та Азовського морів» відбулась передача Координатором проектів ОБСЄ в Україні технічного обладнання та водолазного спорядження для підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

  "Це наша лише маленька допомога у тій великий справі, яку роблять рятувальники України в акваторіях Чорного та Азовського морів", - сказала Мадіна Джарбусинова під час передачі обладнання. 

  Для довідки: щороку у в акваторіях Чорного та Азовського морів, водоймах України підрозділи ДСНС України виявляють та знешкоджують понад 3 тис. вибухонебезпечних предметів часів минулих війн, які залишилися тут після проведення широкомасштабних морських десантних операцій, мінування, затоплень кораблів, суден. Розмінування виконуються як за екстреними заявками громадян, так і в ході планових програм із захисту населення від надзвичайних ситуацій та соціально-економічного розвитку територій.

  Фото прес-служби ДСНС

  Попередній матеріал
  ЄС підготує план по скороченню залежності від російського газу до червня 2014 року
  Наступний матеріал
  ЄС розширив санкційний список проти Росії ще на 12 імен