5.ua

ЄС розширив санкційний список проти Росії ще на 12 імен

  Євросоюз включив до списку санкцій проти Росії ще 12 прізвищ.

  Про це повідомив президент Ради ЄС Херман Ван Ромпей на прес-конференції, яка відбулася після закінчення першої сесії роботи саміту ЄС у четвер у Брюсселі.

  За словами єврочиновника, рішенням глав країн-членів ЄС також був скасований саміт ЄС-Росія.

  "З причини відсутності деескалації кризи, ми прийняли рішення розширити список на 12 осіб на додаток до тих 21, який був узгоджений раніше. Ми також скасовуємо майбутній саміт, а країни-члени ЄС скасують двосторонні саміти ", - повідомив Ван Ромпей, передає "Интерфакс-Украина".

  Хто саме ввійшов до списку – не повідомляється, однак відомо, що там є російські чиновники високого рівня.

  "Анексія Росією Криму і Севастополя - це порушення українського суверенітету та міжнародного закону. Ми категорично засуджуємо неконституційний референдум в Криму, не визнаємо анексії і не зробимо цього у майбутньому. Росія не може використовувати силу, щоб змінювати кордони на європейському континенті в 21 столітті", - резюмував президент Ради ЄС.

  Раніше ЄС ввели санкції проти 21 російських та кримських чиновників.

  Нагадаємо, у четвер, 20 березня, президент США БАрак Обама підписав розпорядженя, яким дозволив розширювати санкції проти Росії. Міністерство фінансів США включило до розширеного списку ще 20 російських чиновників та бізнесменів, а також банк "Россия".

  Фото: Новости Молдова

  Попередній матеріал
  ОБСЄ допомагає Україні розміновувати акваторію Чорного моря
  Наступний матеріал
  У Севастопольській бухті російським окупантам не скорився лише корабель “Славутич”
  Теги:
  Loading...