акції проти трудової реформи Макрона
акції проти трудової реформи Макрона www.eurointegration.com.ua

Обіцянки боком вилізли: у Франції почалися акції проти трудової реформи Макрона

Реформа у трудовій сфері була однією з головних обіцянок під час передвиборчої кампанії Макрона, який обіцяв створити робочі місця і зробити країну більш конкурентоспроможною

У вівторок, 12 вересня, у Франції почалися вуличні акції проти запланованих урядом трудових реформ. Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Le Figaro.

Зазначено, що акції протесту ініціював другий за величиною профспілковий союз країни CGT. По всій Франції було зареєстровано більш ніж 180 заявок на проведення демонстрацій.

Відомо, що в Парижі акція почалася о 14:00 на площі Бастилії. В ній беруть участь співробітники залізничної компанії SNCF, зокрема робітники системи швидкісних приміських поїздів (RER), які обслуговують Париж і його передмістя. Кількість потягів на цій лінії було зменшено вдвічі.

Водночас рух поїздів у паризькому метро, а також швидкісних поїздів TGV і поїздів залізничного оператора Eurostar буде здійснюватися в нормальному режимі.

Реформа у трудовій сфері була однією з головних обіцянок під час передвиборчої кампанії Макрона, який обіцяв створити робочі місця і зробити країну більш конкурентоспроможною.

Завдяки запропонованим реформам компаніям буде простіше звільняти співробітників, переговори між роботодавцями і працівниками в невеликих фірмах будуть децентралізовані. Пропонується встановити верхню межу для компенсацій за помилкове звільнення, що звільнить компанії від загрози непередбачуваних збитків, який зараз визначається рішенням арбітражного суду.

Крім того, реформи скасовують вимогу погоджувати масові скорочення у великих компаніях з розміром їх глобального прибутку. Компаніям буде дозволено звільняти працівників, беручи до уваги показники прибутковості всередині країни.

Макрон і перша леді Франції вирішили прогулялися центром Афін: що з того вийшло – фоторепортаж

Попередній матеріал
"Підла помста за політичну позицію" – адвокат подав дві апеляційні скарги на вирок Чийгозу
Наступний матеріал
Окупанти вдарили із мінометів: українські бійці відкривають вогонь у відповідь
Loading...

У Києві стерли графіті часів Майдану: включення з місця події

З кувалдою на захист пам’ятки: в центрі Одесі мітингувальники зносять будівлю біля Відьомського будинку

Макрон не стежить за новинами – Польща відповіла на заяву президента Франції

Варшава рухається у протилежному до Європи напрямку – Макрон

Президент Франції подав скаргу на фотографа, який переслідував його під час відпустки

Гройсман розповів про головні кроки до встановлення миру на Донбасі