Обама запевняє, що США залишаються найсильнішою економікою світу

  США залишаються найсильнішою економікою світу попри зниження їх кредитних рейтингів. У цьому запевняє президент Барак Обама.

  За його словами, зниження відбулось через події минулого тижня. Тоді політики до останього не могли домовитись про збільшення ліміту державного боргу - і країна уникла технічного дефолту в останню мить. На думку президента США, пониження кредитних рейтингів стало сигналом передусім для Конгерсу -  який має діяти ефективніше. Проте першими зреагували - американські ринки, які працювали з різким зниженням, попри усі заклики Обами. Паніка і на світових ринках. Інвестори побоюються другої хвилі кризи і продають свої акції.  

  Барак Обама, президент США: "Уоррен Баффет, який трохи розбирається в інвестиціях, сказав - якби існував рейтинг чотири "А", він би присвоїв його Америці. Я з ним згоден і більшість інвесторів також згодні. Котирування на ринках можуть підніматися і опускатися, але це Сполучені Штати Америки. І що б не казали ті або інші агентства, ми завжди були і будемо країною з найвищим кредитним рейтингом".

  Попередній матеріал
  Коновалюк:Ю.Тимошенко чудова акторка своєї справи
  Наступний матеріал
  У Лондоні стає усе небезпечніше
  Теги: