Коновалюк:Ю.Тимошенко чудова акторка своєї справи

  Демонстрація поведінки Ю.Тимошенко у суді не допомогла їй вийти із ситуації, в якій вона на сьогоднішній день знаходиться. У суді потрібно мовчати і виконувати вимоги законів. Виконуючи ці обов’язки, екс-міністр України Ю.Тимошенко могла б знаходитись разом із сімєю і чекати наступного слухання.

  «Юлія Володимирівна, вона є дуже чудова акторка. Вся провокація, вона дуже свідомо порушувала кримінально процесуальний кодекс, так вела себе в суді. І ця провокація, вона розуміє що ефект буде більш зовнішній ніж внутрішній в Україні»

   

  Ми дискредитуємо судову систему, ми фактично визнаємо, що правоохоронні органи, вони працюють з точки зору неадекватності того, тих політичних процесів, які є в Україні, заявив Валерій Коновалюк, народний депутат, «партія регіонів» в ефірі «5 каналу»

   

   

  Ю.Тимошенко звинувачують не лише у газовій справі. Населення України і не здогадується про інші злочини.

   

   

  «Ця інформація, яку я в 2008 році в цей час в літку працював над перевіркою міністерства охорони здоров’я і тут вся інформація, яка стосовно тих структур які роками розчищали бюджетні кошти. Юлія Володимирівна, отримавши цю інформацію вже наступного року через австрійський кредит, а він більш-менш майже мільярд гривень, закуповує втричі дорожчі апарати штучного дихання легенів, коли Україна потерпала від пандемії, коли вмирали вагітні жінки, вона втричі закуповувала дорожче» – додав він

   

  Попередній матеріал
  Сенченко:Депутати «БЮТ Батьківщина очікували арешт Ю.Тимошенко»
  Наступний матеріал
  Обама запевняє, що США залишаються найсильнішою економікою світу
  Теги: