Обама та Ді капріо 5.ua

Обама та Ді Капріо представили спільну ініціативу "Південь"

Крім того, легендарний актор презентував документальний фільм "Перед потопом"

Президент Сполучених Штатів Барак Обама та відомий актор Леонардо Ді Капріо закликали до боротьби з глобальним потеплінням. Свою ініціативу вони назвали "Південь" на честь південної галявини Білого Дому, де і відбувалася зустріч, передає "5 канал".

Як зазначив Обама, питання клімату є глобальною проблемою з серйозними наслідками. У свою чергу, Леонаро Ді Капріо  заявив, що люди, які не вірять у глобальне потепління, не можуть займати державні посади.

"Науковий консенсус знайдений, і всі суперечки закінчені. Якщо ви не вірите у зміни клімату, значить, ви не вірите у факти або в науку, або в емпіричні знання. На мою думку, тоді вам не слід обіймати державні посади", – заявив Ді Капріо.

Натомість Барак Обама зазначив: "Ми дуже пишаємося нашою роботою, яку нам вдалося зробити протягом останніх восьми років. Ми подвоїли стандарти ефективності використання палива в автомобілях, збільшили інвестиції в екологічно чисту енергію, збільшили виробництво енергії у 30 разів".

Окрім того, як стало відомо, актор представив документальний фільм "Перед потопом". У ньому він зіграв роль інтерв'юера, який говорить про проблеми глобального потепління зі світовими знаменитостями.

Як повідомляв 5.ua, Леонардо Ді Капріо потрапив до списку "100 найвпливовіших людей кіноіндустрії".

Попередній матеріал
"За ветеранів у владу": В Україні стартував набір АТОвців у проект "За ВДВ"
Наступний матеріал
Історія життя Алли Горської – лідера, натхненника та живої "скарбниці" шістдесятників

Обама застеріг США від "божевільних ідей" Трампа

Обама назвав себе феміністом

Леонардо Ді Капріо можуть заборонити в’їзд в Індонезію

Леонардо Ді Капріо потрапив до списку "100 найвпливовіших людей кіноіндустрії"