Оксана Іванців 5.ua

"За ветеранів у владу": В Україні стартував набір АТОвців у проект "За ВДВ"

Тренінг проводитимуть у Краматорську та Києві

Проект "З ветеранів до влади!" має на меті підготовку ветеранів до роботи на посаді держслужбовців та інтеграцію їх в органи виконавчої влади.

"У нас є домовленості з органами державної влади, зокрема, з КМДА. Ми будемо допомагати їм пройти конкурс, вони будуть стажуватися у КМДА і в інших органах державної влади", – розповіла у програмі "Інформаційний ранок" заступник голови ГО STUDENA Оксана Іванців.

"Мінімальні вимоги – це все-таки за законом повинна бути людина, в якої є освіта не нижче рівня молодшого бакалавра, але насправді це не така велика перешкода. Звісно, ця людина повинна бути ветераном – учасником АТО", – додала заступник голови ГО STUDENA.

Іванців додала: "Сама школа триватиме п'ять місяців, разом зі стажуванням. Ми будемо робити онлайн-курс для ветеранів, які хочуть  влаштуватись на держслужбу".

Проект "За ветеранів до влади" ініційовано громадською організацією "STUDENA". Він реалізується у м.Києві ГО "Київська міська спілка ветеранів АТО" та у м.Краматорську – ГО "Союз ветеранів АТО Донбасу" за фінансової підтримки UCBI-Українська ініціатива зміцнення громадської довіри. Проект спрямований не лише допомогти запрацювати належним чином наявним програмам допомоги учасникам АТО, але й сприятиме прискоренню психосоціальної адаптації демобілізованих.

Повну версію програми "Інформаційний ранок" про соціальну реабілітацію ветеранів АТО дивіться у відео:

Попередній матеріал
У спальному районі Києва невідомі влаштували "полювання" на підприємця
Наступний матеріал
Обама та Ді Капріо представили спільну ініціативу "Південь"