Обама назвав себе феміністом

  Сьогодні президент США святкує свій 55-й день народження

  Президент США Барак Обама заявив, що він фемініст і розповів, що для нього означає це поняття. Він написав ексклюзивну статтю для жіночого журналу Glamour, в якій розповів про причини формування свого фемінізму і закликав всіх чоловіків наслідувати його приклад.

  "Прогрес, якого ми досягли за останні 100 років, 50 років, і так, навіть за останні вісім років, робить життя значно кращим для моєї доньки, ніж воно було у моєї бабусі. І я кажу це не тільки як президент, а й як фемініст", – написав Обама.

  Він зазначив, що для його дочок важливо, що їх батько фемініст, і вони очікують цього від усіх чоловіків.

  Глава Білого дому поскаржився на те, що в сучасному суспільстві вкоренилися гендерні стереотипи. Крім того, він зазначив, що, коли був молодим, вихованням доньок в основному займалася його дружина Мішель. Але зараз він зрозумів, що це було не зовсім справедливо по відношенню до неї.

  Позиція президента США була сформована завдяки його обізнаності про унікальні проблеми, з якими стикаються жінки. "Але я також повинен визнати, що, коли ти батько двох дочок, ти стаєш ще більш обізнаний про те, як гендерні стереотипи пронизують наше суспільство", – заявив Обама. Він зазначив, що ці стереотипи вплинули на його свідомість ще в молодості.

  Незважаючи на величезні успіхи в боротьбі за справедливість, є ще багато роботи для поліпшення перспектив для жінок по всьому світу, підкреслив Обама. І додав, що боротьбу з сексизмом мають вести як жінки, так і чоловіки.

  "Це абсолютно чоловічий обов'язок боротися з сексизмом теж. А що стосується подружжя, партнерів і бойфрендів, ми повинні наполегливо працювати, щоб створювати справді рівноправні відносини", – заявив президент.

  Він також не упустив шансу зазначити, що президентські вибори у США, які відбудуться 8 листопада, можуть стати історичними для жінок, оскільки вперше в історії країни найвищий пост може зайняти представниця прекрасної статі.

  Барак Обама сьогодні святкує свій 55-й день народження. Уже вісім років він обіймає посаду президента США. На честь дня народження сотні людей заспівали йому пісню та привітали зі святом під час одного з його виступів у Вашингтоні.

  Попередній матеріал
  ООН: війська Південного Судану чинять масові вбивства і зґвалтування мирних жителів
  Наступний матеріал
  У самопроголошеному Косово невідомі обстріляли парламент із гранатомета – ЗМІ

  Обама: Трамп не достатньо кваліфікований, щоб стати президентом

  Барак Обама: "Ніхто так не відповідав вимогам на посту президента США, як Гілларі Клінтон"

  Обама: до витоку листів штабу Демократичної партії може бути причетна Росія

  Офіційно: Гілларі Клінтон стала першою в історії США жінкою-кандидатом у президенти