Фото nationalreview.com

Обама: шансів на те, що Москва змінить свою політику - мало

  Президент США Барак Обама звинуватив Росію у невиконанні Женевської угоди та попередив про нові санкції.

  За словами Обами, він все ще сподівається на врегулювання кризи дипломатичними методами, але готовий до нових санкцій проти Москви, якщо вона не змінить своєї політики.

  Водночас, американський президент визнав, що шансів на те, що Росія змінить свою політику мало, тому необхідно чинити колективний тиск на Москву з боку світової спільноти.

  "Існувала певна можливість того, що після зустрічі в Женеві Росія може обрати більш мудрий курс, проте поки що ми бачимо, що вона не дотримується духу і букви Женевських домовленостей", - заявив Обама в ході візиту до Токіо в четвер, 24 квітня.

  "Замість цього ми продовжуємо бачити, як озброєні люди захоплюють будівлі гноблять людей, не згодних з ними, дестабілізують регіон, і Росія не втручається, щоб приборкати їх", - цитує американського президента агентство AFP.

  У той же час, Обама зазначив, що уряд у Києві "вживає досить конкретні кроки, включаючи внесення законопроекту про амністію і розробку цілого ряду реформ щодо конституції, що відповідає тому, що ми обговорювали в Женеві".

  Під час зустрічі і президент США і прем‘єр Японії Сіндзо Абе підкреслили, що військове втручання в Україну неприпустиме і війська США не будуть брати участі у бойових діях.

  Попередній матеріал
  Донецькі голови міст та районів підтримали ідею референдуму у області 25 травня
  Наступний матеріал
  Лавров: США та ЄС провели в Україні операцію з неконституційної зміни режиму