5.ua

Донецькі голови міст та районів підтримали ідею референдуму у області 25 травня

  Донецький міський голова Олександр Лук’янченко вважає, що необхідно терміново ухвалити закон про місцевий референдум і провести 25 травня референдум у Донецькій області. Про це він сказав під час зустрічі керівників області з головою Донецької обласної державної адміністрації Сергієм Тарутою, повідомляє "

  "Щоб ми, не витрачаючи великі фінансові ресурси, видрукували 2 млн. 800 бюлетенів і люди прийшли й віддали свій голос. Треба визначити питання референдуму… Ми знімемо максимально напругу…", - сказав міській голова Донецька.

  Якщо цього не зробити, Донецька область матиме серйозні проблеми, - не має сумнівів Лук’янченко.

  "Промовчимо – і далі що? Якщо ми не подолаємо їх (сепаратистів) інтелектуально, то фактично поховаємо регіон", - сказав він.

  Лук’янченко наглосив, що питання проведення саме референдуму, легітимного з точки зору закону, потрібно вирішувати швидко, бо самопроголошена "Донецька народна республіка" призначила свій референдум на 11 травня.

  На його думку, нормальний референдум 25 травня захистить від зриву виборів у Донецькій області.

  Глави міст та районів, вислухавши Лук’янченка, вирішили максимально швидко підготувати колективне звернення до парламенту з проханням невідкладно ухвалити закон про місцеві референдуми. 

  Як відомо, 23 квітня також і Харківська міськрада вирішила просити Верховну Раду ухвалити закон про місцеві референдуми, щоб можна було вирішувати найважливіші питання громади у рамках закону.

  Попередній матеріал
  ЦВК: Президентські вибори відбудуться за будь-яких умов
  Наступний матеріал
  Обама: шансів на те, що Москва змінить свою політику - мало