Фото: elise.com.ua

Лавров: США та ЄС провели в Україні операцію з неконституційної зміни режиму

  Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров заявив, що США і Євросоюз спробували здійснити на Україну чергову "кольорову революцію".

  "В Україні США і Євросоюзом була спроба, давайте називати речі своїми іменами, здійснити чергову "кольорову революцію", операцію з неконституційною зміну режиму", - заявив Лавров, виступаючи у МГИМО.

  "При цьому мало у кого з серйозних аналітиків є сумніви, що мова йде не стільки про долю України, а про те, що Україна просто використовували і продовжують намагатися використовувати як пішака в геополітичній грі, - заявив міністр. - Наших західних партнерів не бентежить те, що спроба реалізувати їх задуми за допомогою влади, яка спирається на ультранаціоналістичні, неонацистські, по суті, сили - це варіант абсолютно непрацездатний".

  "Звинувачення на адресу Росії в тому, що вона, відгукнувшись на вільне волевиявлення кримчан, нібито підірвала дух партнерства в Європі, не варті паперу, на якому вони написані", - сказав Лавров.

  Нагадаємо, напередодні у інтерв‘ю російському виданню він заявив, що зараз процесами, які відбуваються в Україні, керують США. За його словами, у Заходу немає ніяких доказів того, що на Сході України діють російські спецслужби, бо "автоматами Калашникова тут усі користуються".

  Попередній матеріал
  Обама: шансів на те, що Москва змінить свою політику - мало
  Наступний матеріал
  Франція перекине на Балтику винищувачі, а до Румунії – літак-розвідник