Обама оголосив війну глобальному потеплінню

  Війну глобальному потеплінню оголосив Барак Обама. Виступаючи в університеті Джорджтауна, американський президент презентував новий план боротьби зі змінами клімату.

  Зокрема, вперше в історії - адміністрація США запровадить обмеження на викиди вуглецю для електростанцій. А також - почне посилено розвивати альтернативні види енергетики - сонячну і вітрову. Опозиційні політики - план президента розкритикували. Втім, Вашингтон наполягає на нововведеннях, посилаючись на підрахунки фахівців. Ті зазначають - натепер американські електростанції виробляють третину парникових газів на планеті. Як результат - за останні півтора десятка років науковці зафіксували дванадцять найспекотніших років за історію метеоспостережень.

  Барак Обама, президент США: "Опоненти нашого плану заперечують, мовляв запропоновані нововведення завдадуть удару економіці держави. Але ми мусимо зробити усе можливе, щоби наші діти та онуки жили у чистішому довкіллі. За будь-яку ціну слід подолати проблему глобального потепління. І ми не маємо часу на суперечки з тими хто вірить, що земля пласка".

  Попередній матеріал
  У Польщі затримали 2-х підозрюваних у фальшивому замінуванні установ по всій країні
  Наступний матеріал
  МЗС: 24 українців евакуювали цієї ночі із Сирії [відео]
  Теги: