Обама назвав імена своїх майбутніх економічних радників (РЕПОРТАЖ)

  Нова команда для боротьби з економічною кризою. На спеціальній прес-конференції новообраний президент США навав імена своїх економічних радників. Крім того, Обама запропонував кандидатуру на посаду нового міністра фінансів Сполучених Штатів.
  Нові обличчя у Білому Домі. Новообраний президент США Барак Обама назвав членів своєї майбутньої команди - економічних радників та міністра фінансів. Головною темою для обговорення стала саме кандидатура чільника міністерства. Ним стане Тімоті Гайтнер, який на даний момент є головою Федерального резервного банку Сполучених Штатів.

  Барак Обама, новообраний президент США: "Для того, щоби подолати економічну кризу та запобігти її поглибленню наступного року, ми повинні діяти чітко та зухвало. Нам потрібні найкращі люди Америки. І саме їх я обрав у свою економічну команду. Вони здатні мислити справедливо та пропонувати нові ідеї. І головне: вони розуміють, що ми всі падаємо та піднімаємося разом".

  Серед найкращих умів Сполучених Штатів, Барак Обама також обрав Лоуренса Саммерса, який очолить Національну економічну Раду при президенті. Саммерс не новачок в Адміністрації, він вже був міністром фінансів за часів правління Білла Клінтона. А групу економічних радників при президенті очолить Кристина Ромер, яка є професором економіки та викладає в каліфорнійському універстиеті Берклі. Протягом усієї передвиборчої кампанії Ромер була персональним економічним радником Обами. Кандидатуру нового міністра фінансів має затвердити Сенат, решта призначень автоматично вступлять в силу після інавгурації Обами, яка відбудеться 20-го січня настпуного року.

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (4.75Мб)
  Попередній матеріал
  Чергові непорозуміння щодо газу між Україною та Росією. Хроніка дня (РЕПОРТАЖ)
  Наступний матеріал
  Україна - друга на дитячому Євробаченні-2008
  Теги:
  Loading...