Україна - друга на дитячому Євробаченні-2008

  До Києва повернулася українська учасниця пісенного конкурсу 11-ти річна Вікторія Петрик.
  Дівчинка здобула друге місце на конкурсі, поступившись лише грузинським учасникам. Досі юні українці посідали на дитячому євробаченні найвище дев`яте місце. Вікторія Петрик виконала пісню "Матроси", яку написала спеціально для конкурсу. Поїздку на Кіпр, де проходили змагання, юній співачці профінансував Фонд Петра Порошенка. Дитяче Євробачення-2009 відбудеться в Україні. Ймовірно конкурс проходитиме або у Києві, або в Артеку.

  Вікторія Петрик, учасниця дитячого Євробачення-2009: "Мне очень там понравилось. Самое главное, что Украина уже не девятая а хотя бы вторая. Будем стараться и занимать первые места. Ну пока не получилось что б первое место".

  Петро Порошенко, голова ради НБУ: "Так високо українські діти ще ніколи не піднімалися. І вона так дуже переконливо, дуже впевнено долала всі перепони. Дитяче Євробачення насправді має величезну програму допомоги бідним дітям з усього світу. Це і надання свіжої питної води, надання їжі для дітей з країн що голодають і оця маленька дівчинка вже зробила величезний внесок в цю програму допомоги дітям". 
  Попередній матеріал
  Обама назвав імена своїх майбутніх економічних радників (РЕПОРТАЖ)
  Наступний матеріал
  Мореплавні організації звернулися до ООН з проханням заблокувати Сомалі з моря
  Теги:
  Loading...