5.ua

Обама: Ми не збираємося вести військові дії на території України

  Спроб розв’язати кризу в Україні дипломатичним шляхом - не припиняє Вашингтон. Вже сьогодні до Києва прибуває заступниця держсекретаря США з політичних питань - Венді Шерман.

  Візит триватиме два дні. Шерман зустрінеться з українськими високопосадовцями та представниками громадянського суспільства. а вже у суботу - попрямує на міжнародний форум у Брюсселі, де також говоритимуть про Україну. Між тим президент США Барак Обама вважає: для вирішення української кризи необхідно продовжувати дипломатичний та економічний тиск на Росію. А для цього необхідна сильна міжнародна коаліція, що скоординовано діятиме проти втручання Кремля у справи України. Водночас - наголосив: вести військові дії в Україні американська армія не збирається.

  Барак Обама, президент США: "Ми не збираємося вести військові дії на території України. Натомість будемо мобілізувати всі наші дипломатичні ресурси задля створення широкої міжнародної коаліції, яка могла б політичними методами довести Росії, що українці мають право самі вирішувати свою подальшу долю. Зараз Кремль порушує міжнародні закони і суверенітет сусідньої держави. Путін вчинив так не від великої сили, а радше від слабкості - бо відчув, що втрачає вплив на український політикум. Українці чітко дали зрозуміти, що обирають прозахідний шлях розвитку".

  Попередній матеріал
  Кравчук і Кучма закликали Турчинова передислокувати на материк українських військовослужбовців з Криму
  Наступний матеріал
  Агентство Associated Press не визнаватиме Крим ні частиною України, ні Росії
  Теги:
  Loading...