фото uapress.info

Кравчук і Кучма закликали Турчинова передислокувати на материк українських військовослужбовців з Криму

  Колишні президенти України Леонід Кравчук та Леонід Кучма звернулися до в. о. президента України, голови Верховної Ради України Олександра Турчинова з проханням передислокувати на материк військовослужбовців, які досі перебувають в окупованому Криму.

  Про це повідомили у пре-службі Верховної Ради України, зауваживши, що зустріч відбулася з ініціативи Кравчука і Кучми, інформує УНІАН.

  "У ході зустрічі Президенти України висловили повну підтримку новій українській владі та її першим крокам у "надважкі та драматичні часи української історії", – говориться в повідомленні і зазначається: "На їх думку, військова агресія та спроба анексії Кримського півострову Збройними Силами Російської Федерації є неприпустимою".

  "Ніколи, навіть у страшному сні, я не міг подумати, що доживу до того часу, коли російські війська окупують Крим", - сказав Кучма.

  Окрім того, обидва Президенти жорстко виступили проти спроб сепаратизму та провокацій, "які відбуваються в деяких регіонах України".

  На їх думку, влада повинна більш жорстко та безкомпромісно боротися із злочинами проти держави, її суверенітету та територіальної цілісності.

  Разом з тим, Кравчук та Кучма звернулися з проханням до Турчинова «захистити та зберегти життя українських військовослужбовців, які несуть службу в важких та небезпечних умовах у Криму».
  На їхнє переконання, необхідно терміново провести їх передислокацію на материкову частину України.

  Попередній матеріал
  Австралія знайшла можливі уламки зниклого Boeing 777
  Наступний матеріал
  Обама: Ми не збираємося вести військові дії на території України
  Теги:
  Loading...