Австралія знайшла можливі уламки зниклого Boeing 777

  На 13-й день пошуків в Індійському океані австралійська служба порятунку на морі за допомогою супутникових даних виявила два об‘єкти, які можуть бути уламками зниклого Boeing 777 авіакомпанії Malaysia Airlines.

  Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на заяву Джона Янга, генерального менеджера з реагування на надзвичайні ситуації Служби безпеки мореплавства Австралії.

  Знімки супутників показують щонайменше два об‘єкти, які знаходяться в 2500 км на північ від австралійського міста Перт. Довжина одно із цих об‘єктів досягає 24 метрів.

  На місце знахідки уже відправлені літаки і кораблі США, Австралії та Нової Зеландії.

  За словами Янга, об‘єкти на знімках не чіткі, але експерти вважають, що це саме уламки літака. Вони знаходяться на значній глибині і знайти їх буде досить важко.

  Boeing 777-200 авіакомпанії Malaysia Airlines , що вилетів з Куала -Лумпура в Пекін , пропав рано вранці 8 березня, на другій годині польоту.

  Це зникнення уже назвали одним із найбільших та найзагадковіших в історії світової авіації.

  Розслідуванням справи займають спеціалісти із 26 країн світу.

  Результати спеціальних досліджень показали, що після зникнення із радарів літак летів на малій висоті ще близько семи годин.

  Зараз пошуки лайнера Malaysia Airlines проводяться в Південно-Китайському морі, Малакській та Бенгальській затоках, а також в Індійському океані. Крім того, пошуки проводяться на території 11 країн на північ від Малайзії, які теоретично міг перетнути літак.

  Фото: Aero Icarus/ Flickr

  Попередній матеріал
  Виробництво на фабриці "Roshen" у Липецьку зупинено на 4 дні
  Наступний матеріал
  Кравчук і Кучма закликали Турчинова передислокувати на материк українських військовослужбовців з Криму