5.ua

Агентство Associated Press не визнаватиме Крим ні частиною України, ні Росії

  Американське інформагентство Associated Press повідомило, що в його матеріалах Крим буде відзначатися не як частина України, але й не російська територія.

  Як заявив заступник головного редактора Associated Press (АР) Том Кент, раніше у вихідних даних новин з регіону вказувалося: "Севастополь , Україна (АР)".

  "Проте Україна більше не контролює Крим, а інформація АР повинна відображати реальну ситуацію, - заявив Кент, - Тому, починаючи з цього тижня ми використовуємо назву міста та регіону: " Севастополь , Крим (АР)".

  За словами заступника головного редактора, навіть після формальної анексії Росією цієї території, АР не буде називати її Росією. Це пов‘язано із тим, що географічно Крим ніяк не пов‘язаний з РФ і не має з нею спільних кордонів.

  Наприклад, агентство пише просто "Сицилія" або "Сардинія", хоча це й частина Італії: "Палермо , Сицилія (АР)", або " Гваделупа ", хоча вона належить Франції.

  Між тим, картографічний підрозділ Національної географічної спільноти National Geographic заявив, що як тільки Росія офіційно анексує Крим, вони позначатимуть півострів на своїх картах як частину РФ. Як заявив головний географ спільноти Хуан Хосе Вальдес, це пов‘язано з тим, що National Geographic завжди зображує карту де-факто і показує світ таким, яким він є, навіть якщо це комусь не подобається.

  Попередній матеріал
  Обама: Ми не збираємося вести військові дії на території України
  Наступний матеріал
  Вірменія визнала “референдум” у Криму
  Теги:
  Loading...