Фото aljazeera.com

Пасажири захопленого вчора літака EgyptAir повернулися до Каїру

Жоден із пасажирів не постраждав

Пасажири літака ліній EgyptAir, який напередодні був викрадений чоловіком з розладами психіки, повернулися до Каїру, повідомляє Associated Press.

Кажуть, викрадач ставився до них добре, і злякались вони лише спочатку, коли не зрозуміли, що коїться. Як зазначає єгипетське МВС, викрадач успішно пройшов безпековий контроль, металодетектор та сканування багажу у аеропорту. А вже за кілька хвилин погрожував екіпажу нібито поясом з вибухівкою. Насправді ж вибухового пристрою у викрадача не було, але таким чином нападник змусив пілота змінити маршрут та приземлитися на Кіпрі.

На облавку були за різними даними від 56 до 82 пасажирів, сім членів екіпажу та офіцер з безпеки. Після приземлення та тривалих переговорів з владою нападник здався поліції. У МЗС Кіпру заявили, що чоловік, який захопив літак, - єгипетський офіцер у відставці і страждає на психічні розлади.

Правоохоронці допитують нападника, щоб з'ясувати його мотиви. Сьогодні він постане перед судом, де і вирішать питання про його арешт.

Пасажир літака Гірп Гелтерс розповів: "Він говорив з нами. Усі ці дві чи три години, доки я був у літаку, ми з ним спілкувалися. Він був дуже простий, одразу сказав, що нічого не станеться і все буде добре, а потім - дозволив нам піти".

"Жодних вибухових речовин у підозрюваного або на облавку літака не виявлено. Мотиви викрадача, найімовірніше, не мають жодного стосунку до тероризму. Підозрюваного допитують", - повідомив речник поліції Кіпру Андреас Ангелідіс.

Як повідомляв 5.ua, вчора, 30 березня 2016 року, викрадача літака EgyptAir заарештовано. Літак MS181 захопив Сеїф Елдін Мустафа.

Попередній матеріал
Північнокорейська влада закликала громадян готуватися до голоду
Наступний матеріал
"Центр протидії корупції" заявляє про тиск з боку Генпрокуратури
Теги:
Loading...

Викрадачем літака виявився не той єгиптянин - МЗС Кіпру

Встановлено ймовірну особу викрадача літака EgyptAir - ЗМІ

Викрадача літака EgyptAir заарештовано - МЗС Кіпру

Несподівана розв'язка викрадення літака EgyptAir

Викрадення літака EgyptAir сталося через жінку - президент Кіпру

Терорист-смертник захопив літак EgyptAir з близько 90 людьми на борту