Візит лідера КНДР Кім Чен Ина до Росії стане його першою офіційною поїздкою dt.ua/

Північнокорейська влада закликала громадян готуватися до голоду

  КНДР вже розгорнула програму жорсткої продовольчої економії з огляду на посилення санкцій

  Влада Північної Кореї закликала громадян країни готуватися до браку продовольства і важкої економічної ситуації. Про це йдеться в редакційній статті, опублікованій в офіційному виданні КНДР "Нодон сінмун", повідомляє Meduza з посиланням на південнокорейську газету The Chosun Ilbo.

  "Шлях до революції довгий і важкий. Нас може чекати важкий марш, під час якого нам знову доведеться їсти коріння рослин", - мовиться у статті.

  Джерело південнокорейської The Chosun Ilbo зазначило, що влада КНДР вже розгорнула програму жорсткої продовольчої економії на тлі посилення санкцій. Зокрема, було оголошено, що кожен житель країни повинен щомісяця здавати по 1 кг зерна. "Розпочато кампанію з продовольчої економії на тлі побоювань нової нестачі продуктів протягом найближчих трьох років через міжнародні санкції", - заявило джерело.

  Видання додає, що в середині 1990-х років у Північній Кореї від трирічного голоду під назвою "Важкий марш" померли від 900 тис. до 2,4 млн осіб.

  Нагадаємо, на початку березня ООН запровадила нові жорсткі санкції проти Північної Кореї. Це реакція на нещодавні ядерні випробування та запуск балістичної ракети, який Пхеньян нібито здійснив заради виведення на орбіту супутника.

  Попередній матеріал
  У червні відбудуться парламентські слухання щодо проблем освіти в Україні
  Наступний матеріал
  Пасажири захопленого вчора літака EgyptAir повернулися до Каїру
  Loading...