ABC News

Викрадачем літака виявився не той єгиптянин - МЗС Кіпру

  Викрадачем літака EgyptAir є не Ібрагім Самаха, а Сеїф Елдін Мустафа. Викрадач літака А-320, імовірно, є колишнім офіцером армії або сил безпеки Єгипту

  На борту досі залишаються 3 пасажири, викрадач і члени екіпажу. Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на ABC News

  "Викрадачем MS181 є Сеїф Елдін Мустафа. Ситуація триває і досі", - зазначили у МЗС Кіпру у Twitter.

  Користувач Twitter Мохтар Авард виклав фото викрадача у поясі шахіда.

  "Ми маємо справу з ним як реальною загрозою", - сказали в єгипетському Міністерстві цивільної авіації щодо викраденого літака EgyptAir і загрози вибухових речовин на борту.

  За інформацією грецького порталу newsit, викрадач літака А-320 є колишнім офіцером армії або сил безпеки Єгипту. Як повідомив кіпрський державний телеканал RIK, викрадач належить до опозиції до уряду (президента Єгипту Абделя Фаттаха) ас-Сісі в Єгипті. Він вимагає звільнення кількох ув'язнених жінок, які перебувають у в'язницях Єгипту. Це одна з вимог, викладених у листі.

  Як повідомляє телеканал "ОН-ТВ" з посиланням на прес-службу прем'єр-міністра Єгипту, влада Єгипту вибачилась перед професором Ібрагімом Самах, якого раніше назвали загарбником літака А320, який здійснив у вівторок, 29 березня 2016 року, посадку в аеропорту Ларнаки на Кіпрі.

  "Ми приносимо вибачення пану Ібрагіму Самах за те, що його ім'я помилково було пов'язано з ситуацією навколо літака", - йдеться в повідомленні телеканалу.

  Як повідомляв 5.ua, викрадач, погрожуючи екіпажу літака і пасажирам поясом смертника, зажадав змінити маршрут, яким прямував лайнер А320 (Олександрія-Каїр), і змусив пілотів посадити літак в аеропорту Ларнаки на Кіпрі. 

  Попередній матеріал
  У Горлівці окупанти пригрозили убити російського генерала і відмовились йти у наступ
  Наступний матеріал
  Викрадача літака EgyptAir заарештовано - МЗС Кіпру
  Теги:
  Loading...

  Несподівана розв'язка викрадення літака EgyptAir

  Викрадення літака EgyptAir сталося через жінку - президент Кіпру

  Терорист-смертник захопив літак EgyptAir з близько 90 людьми на борту

  Із захопленого літака A320 звільнили 77 людей