Новозеландське місто Крайстчерч знову здригнув землетрус

  Новозеландське місто Крайстчерч знову здригнув землетрус. Постраждали щонайменше десятеро людей. Найпотужніші підземні поштовхи магнитудою п`ять та шість зафіксували у південній та північно-східній частинах міста.

  Хитаються меблі та люстри. Це аматорське відео відзняли очевидці під час землетрусу. Перший підземний поштовх магнитудою у п`ять стався у Крайстчерчі близько першої години дня за місцевим часом. Епіцентр зафіксували у південно-східній частині міста.

  Постраждала жінка: "Я була у себе в кімнаті, коли почало трусити. Я одразу сховалася під столом. Єдиною думкою на ту мить було - землетруси у нас останнім часом трапляються занадто часто".

  Другий підземний поштовх був потужнішим - магнитудою шість, у північно-східній частині Крайстчерча. Він здригнув місто за півтори години після першого. Потім трусило з інтервалами приблизно у  двадцять хвилин, але сила поштовхів не перевищувала п`яти балів.

  Постраждалий чоловік: "Я готувався до рентгена в лікарні. Тут все почало тріщати, гуркотіти і здригатися. Було дуже лячно, досі не можу оговтатися".

  Унаслідок землетрусу обвалилася одна будівля. Людей у ній не було. Тож, жертв удалося уникнути, повідомляє місцева поліція. Щоправда, загалом через землетрус постраждали кілька людей. 

  Джон Кей, прем`єр-міністр Нової Зеландії: "Порадившись з мером Бобом Паркером, влада вирішила запровадити надзвичайний стан на той час, поки ми матимемо повну картину ситуації у місті. Найбільше постраждали східні околиці. Там прорвало водогін, відсутнє й електропостачання".

  Крайстчерч уже трусило цього року. 22 лютого  стався руйнівний землетрус магнитудою 6,3.  Загинули дві сотні людей. З лиця землі стерло цілі квартали другого за розміром, новозеландського міста. Тоді стихія завдала збитків на 15 мільярдів доларів.

  Ганна Ільїних, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Міжнародні кільцеві автомобільні перегони «Львівський трикутник» відновили у Львові
  Наступний матеріал
  Речник лівійського уряду: Захід не хоче нас слухати
  Теги: