Речник лівійського уряду: Захід не хоче нас слухати

  Не припиняються запеклі бої між повстанцями та армією Каддафі у Лівії. Війська полковника - перейшли у наступ. Вони спробували захопити місто Брега. Опозиційним військам удалося втримати позиції.

  Між тим проурядова армія відбила атаку повстанців на місто Завія, у 30 кілометрах від столиці. У боях загинули близько трьох десятків людей. Обстріли Місурати - силами Каддафі  - не припиняються. Напередодні у місті - загинули щонайменше шестеро людей. НАТО - завдає авіаударів по Триполі. Літаки Альянсу обстріляли район, де розташована резиденція Каддафі та військовий еаропорт на сході столиці. За повідомленнями офіційного Триполі, зараз сили полковника - повністю контролюють територію від Адждабії - аж до кордону з Тунісом. Опозиція цю інформацію - заперечує.

  Мусса Ібрагім, речник лівійського уряду: "Від Адждабії до кордону з Тунісом, від моря - до південних районів країни - позиції урядової армії - дуже сильні. Нас підтримують місцеві племена. Ми неодноразово говорили, що вони - на боці легітимної влади, однак захід не хоче нас слухати. Уряди західних країн мають зрозуміти: ніхто не має права вимагати від лівійського громадянина, лідера цієї країни - полишити батьківщину. Це аморально і незаконно".

  Попередній матеріал
  Новозеландське місто Крайстчерч знову здригнув землетрус
  Наступний матеріал
  В Угорщині влаштували міжнародний фестиваль позашляховиків - "Офф-Роуд"
  Теги: