Нові збройні сутички у Лівії

  Нові збройні сутички у Лівії. З Бенґазі та Триполі надходять повідомлення про перестрілки з прихильниками режиму поваленого диктатора Муаммара Каддафі. Напередодні вони - захопили контроль над містом Бані Валід, у двох сотнях кілометрів від лівійської столиці.
  За свідченнями очевидців - нападники були добре озброєні і організовані. У битві за Бані Валід - загинули четверо, поранень зазнали ще двадцять людей. Вулиці лівійської столиці натепер - патрулюють волонтери з місцевих мешкнців. Вони збираються захищати місто у разі нападу бунтівників. Противники чинної лівійської влади активізувалися на тлі серйозної внутрішньополітичної кризи у країні. Перехідна Національна Рада стрімко втрачає довіру лівійців. Днями у Бенгазі - відбулися масштабні протести. Люди звинувачували нову владу у корупції. Через це у відставку пішов заступник голови  перехідної ради Абдель Хафід Гога.

  Мохаммед Іскандер, захисник-волонтер: "Новий уряд Лівії досі не зробив нічого, щоби захистити нас. Вулиці Триполі патрулюють - волонтери, нікому не платять ні гроша. Можливо, всередині уряду і відбуваються якісь перемови чи ухвалюються рішення, але ми про це нічого не знаємо. Якщо така ситуація не зміниться на краще, то владу варто було б змінити".
  Попередній матеріал
  Новий спосіб позбутися новорічних ялинок стає дедалі популярнішим у Естонії
  Наступний матеріал
  У США через негоду загинуло 3 людей
  Теги: