Нова Зеландія і Австралія потерпають від потужних пожеж

  Кілька житлових будинків евакуювали у Новій Зеландії через потужні пожежі. Стіна вогню, заввишки двадцять метрів, майже упритул наблизилася до населених регіонів.

  Найбільше потерпає місто Ванака, на Південному острові країни. Приборкати полум`я не вдається через посушливу погоду та сильний вітер.

  Пожежі вирують і в Австралії. Рятувальники попередили населення про небезпеку в регіоні Вілмінґтон. Саме туди дійде пожежа, якщо напрямок вітру зміниться. На австралійській території займання сталося у середу, через вибух балона з газом. За даними рятувальників, загасити вогонь вдасться не раніше, ніж за кілька тижнів.

  Джофф Гітч, представник пожежної служби: "Вітер не допомагає, а навпаки - руйнує всі наші спроби загасити пожежу. Ми просто не можемо контролювати вогонь".

  Брентон Іден, представник рятувальних служб: "Це велетенська пожежа, вона випалює нашу країну, де такого не було із середини двотисячних. Якщо так піде й далі, то до суботи ми опинимося у дуже скрутному становищі. Тут просто не можна буде перебувати".

  Попередній матеріал
  У Китаї в одному вольєрі вперше зібрали 12 молодих панд
  Наступний матеріал
  У Луврі збудували новий павільйон для колекції східного мистецтва
  Теги: