Нова загроза повеней у Австралії

  Усього за годину злив там випала рекордна кількість опадів - триста міліметрів. Це може спричинити нові розливи річок. Повінь в австралійському штаті Квінсленд вирує з кінця листопада. За цей час висока вода забрала життя десятьох осіб, постраждало - двісті тисяч.

  Прем`єр-міністр Австралії особисто інспектує постраждалі від повеней регіони. Саме у день її приїзду мешканців Квінсленда спіткало нове лихо - потужна злива, яка посилить і без того потужні повені. Прогнози глави уряду - невтішні. Вона закликає націю згуртуватися для допомоги потерпілим.

  Повені у Квінсленді тривають з кінця листопада. Там, де вода потроху відступає - евакуйованим дозволяють повернутися до своїх помешкань. Іншим можна лише приїхати і подивитися - у якому стані будинок і майно. Туди людей підвозять рятувальники на човнах. 

  Висока вода у Квінсленді затопила територію, що дорівнює площі Франції та Німеччини разом узятих.

  Повені уже забрали життя десятьох осіб. Загальна кількість постраждалих - двісті тисяч людей із сорока міст. Сильно уражена інфраструктура, затоплені дороги і залізниці. Не працює найпотужніша у Квінсленді вугільна галузь.

  Нонна Стефанова, 5 канал

  Попередній матеріал
  Аргентина: мати залишила дитину на колії перед поїздом, що рухався [відео]
  Наступний матеріал
  Як святкують різдво у Львові [репортаж, відео]
  Теги: