"Нова перспективна машина" – у Росії заявили про розробку нової балістичної ракети

  Один із російських ракетних центрів отримав спецзамовлення від Міноборони РФ

  Російський державний ракетний центр імені академіка В.П.Макєєва отримав держконтракт на розробку нової балістичної ракети. Про це повідомив гендиректор та головний конструктор центру Володимир Дегтяр, не розкриваючи подробиці "нової перспективної машини", передає видання "Медуза".

  "Наразі ми виконуємо кілька контрактів з Міноборони щодо розробки сухопутних та морських балістичних ракет. Це нова важка балістична ракета "Сармат" для поновлення сухопутного угруповання, а також дослідно-конструкторські роботи щодо нової перспективної машини", – повідомив він.

  Як зазначили джерела у ВПК РФ, найімовірніше йдеться про нову морську балістичну ракету, яка замінить розроблену в Московському інституті теплотехніки стратегічну систему "Булава".

  За попередньою інформацією, йдеться про ракету для атомних підводних човнів п'ятого покоління "Хаскі", будівництво яких розпочнуть не раніше 2030 року. 

  Як повідомив на початку червня держсекретар США Джон Керрі, Росії зараз краще було б зосередитися на утриманні своєї економіки, показники якої падають, та створенні робочих місць, ніж на демонстрації воєнної сили в інших країнах – інакше у неї немає перспектив. 

  Раніше у США заявляли, що Росія збільшує кількість боєголовок на балістичних ракетах.

  Попередній матеріал
  Кваліфікація ЄвроБаскету: Як чоловіча збірна готується до відбору
  Наступний матеріал
  На трасі у Львівській області вибухнув Mercedes – є загиблі

  Найманці стріляють радіокерованими ракетами та проводять розвідувальні спецоперації – військові

  Керрі радить Росії зосередитись на економіці, а не на ракетах та літаках

  Ракета Falcon 9 уперше вдало здійснила посадку на воду

  США заявляють, що Росія збільшує кількість боєголовок на балістичних ракетах