Керрі радить Росії зосередитись на економіці, а не на ракетах та літаках

  Росії зараз краще було б зосередитися на утриманні своєї економіки, показники якої падають, та створенні робочих місць, ніж на демонстрації воєнної сили в інших країнах – інакше у неї немає перспектив

  Про це заявив у неділю держсекретар США Джон Керрі, перебуваючи з візитом у Монголії, повідомляє "Укрінформ".

  "У Росії, наприклад, немає великих інвестицій, які вкладаються в енергетичний сектор, у сферу нових технологій. Там відбулося реальне уповільнення економіки через їхню авантюру, через санкції, через те, що вони роблять в Україні", - зазначив Керрі.

  Він підкреслив, що, можливо, росіяни здатні демонструвати силу й показувати, що вони можуть бомбити людей, піднімати літаки та стріляти ракетами з Каспійського моря. "Але це не створить робочих місць для багатьох людей", - додав Керрі.

  При цьому він наголосив, що нинішні дії російського керівництва не призведуть до посилення позицій країни в довгостроковій перспективі, і це не те, на чому потрібно зосереджуватися, щоб конкурувати на сучасному світовому ринку.

  Як повідомляв 5.ua, Генсек НАТО Єнс Столтенберг заявив, що на саміті НАТО, який влітку відбудеться у Варшаві, Альянс висловить підтримку Україні.

  Попередній матеріал
  Серія нападів на магазини зброї в Казахстані: є загиблі й поранені
  Наступний матеріал
  Автобус з чеськими туристами обстріляли у Франції

  Керрі: НАТО не буде співпрацювати з Росією у повному обсязі до виконання Мінських угод

  Керрі: Американські військові мали повне право збити російські Су-24 над Балтикою

  США не вважають Росію своїм союзником у Сирії - Керрі