Німеччина посилює в країні засоби безпеки

  Німеччина суттєво посилює заходи безпеки у громадському транспорті, в аеропортах та на залізничних станціях. Заходи необхідні, щоб попередити можливі теракти. Про це повідомив міністр внутрішніх справ. Чиновник запевняє, що радикальні організації планують здійснити низку терактів у Німеччині іще до кінця листопада.

  Глава німецького МВС особисто пояснює населенню, чому кількість полісменів у місцях масового скупчення людей - суттєво зросла. Все це задля попередження ймовірних терактів, які радикальні організації планують здійснити у найближчі тижні. Інформація про загрозу надійшла спецслужбам з-за кордону, звідки саме - не розголошують.

  Томас де Мазьєр, міністр внутрішніх справ Німеччини: "Ми отримали інформацію від іноземних партнерів, вони сконтактували із нами після "єменських інцидентів. Відомо, що план терористичної атаки зловмисники планують здійснити до кінця листопада. Ці ж дані наводить і наш Департамент кримінальної поліції. Вони підтвердили, що постійні спроби терактів - існують".

  Посилення безпеки люди відчули одразу, принаймні - візуально. Але збільшення кількості полісменів зі зброєю - не єдиний захід. Буде набагато більше, але - невидимих оку перехожих.

  Перехожий: "Я не сильно стурбований цією звісткою. Але добре бачу, що кількість поліції довкола - суттєво зросла. Вони у бронежилетах, озброєні... Звісно, коли бачиш таке - думаєш про небезпеку. Я не наляканий, але думаю про загрозу".

  Звістка про посилену загрозу терактів на терЕнах Старої Європи з`явилася іще два місяці томУ. Спецслужби повідомили, що радикали Аль-Каїди планують повторити в Європі напад на Мумбай. Тоді озброєні бойовики захопили заручників у двох готелях та Єврейському центрі. Місяць тому в аеропортах Британії та США виявили вибухові пакунки на борту поштових літаків. Зловмисники надіслали їх із Ємену. Згодом низка держав - Греція, Франція і Німеччина зокрема, потерпали від поштових терористів, які намагалися надіслати вибухівку у посольства та урядові структури. Пакунок із бомбою адресували навіть у офіс Ангели Меркель.

  Нонна Стефанова, "5-й канал".

  Попередній матеріал
  Німеччина посилює заходи безпеки в аеропортах
  Наступний матеріал
  У Черкасах відкрили пам`ятник Симоненку [репортаж, відео]
  Теги: