фото nato.int

Чільник НАТО провів перші переговори з Росією після початку агресії в Україні

За словами чільника НАТО, ця зустріч яскраво засвідчує глибокі розбіжності у поглядах сторін на українське питання

У Люксембургу завершилася зустріч комісії "Росія-НАТО". Генеральний секретар Альянсу Єнс Столтенберг назвав її "конструктивною".

Сторони обговорювали ситуацію в Україні та Криму та подальші відносини між РФ та Альянсом. За словами чільника НАТО, ця зустріч яскраво засвідчує глибокі розбіжності у поглядах сторін на питання України. Це перша зустріч комісії від червня 2014 року. Тоді після анексії Криму та початку війни на Донбасі НАТО заморозила відносини з Росією.

"Багато наших союзників передали потужне повідомлення, що ми не згодні з тим, що Росія намагається зображати цю кризу в Україні як громадянську війну. Це Росія дестабілізує східну Україну, забезпечуючи підтримку сепаратистів боєприпасами, фінансами та технікою. А також забезпечує управління та контроль. Тому ми маємо глибокі розбіжності, пов'язані з кризою в Україні, але ми погодилися на важливості швидкого та повного виконання Мінських угод. А це означає дотримання режиму припинення вогню, відведення усього важкого озброєння, і також, безперечно, надання повного доступу міжнародним спостерігачам для спостереження за ситуацією на місці", – заявив Столтенберг.

Нагадаємо, напередодні перед засіданням ради Росія-НАТО у Брюсселі Альянс провів консультації з Україною, на комісії Україна-НАТО.

Попередній матеріал
"Нафтогаз" має намір приєднати Україну до європейської газової системи – Коболєв
Наступний матеріал
Кремлівські найманці найактивніші в районах Авдіївки та Мар’їнки – штаб АТО
Теги:
Loading...

Перед засіданням ради Росія-НАТО Альянс провів консультації з Україною

У Києві стартував 16-й Міжнародний тиждень НАТО

Долгов: Київ очікує новий пакет допомоги з боку країн-членів НАТО

Військові ЗСУ почали тренування за системою країн НАТО