5.ua

Перед засіданням ради Росія-НАТО Альянс провів консультації з Україною

Представники НАТО зазначили, що санкції проти Росії мають бути продовжені до повного виконання Москвою Мінських домовленостей

Перед засіданням ради Росія-НАТО у Брюсселі Альянс провів консультації з Україною, на комісії Україна-НАТО. Про це у Twitter повідомив Александр Вершбоу, заступник генерального секретаря Північноатлантичного альянсу.

Представники НАТО зазначили, що санкції проти Росії мають бути продовжені до повного виконання Москвою Мінських домовленостей. Засідання Росія-НАТО на рівні послів відбудеться в середу, 20 квітня.  Це перша зустріч за останні 2 роки, від часу анексії Криму і відкритої агресії Росії проти України. Ситуація в Україні стане однією з головних тем засідання. Також говоритимуть про Афганістан і непрофесійну поведінку російських пілотів, які минулого тижня зімітували атаку на американський есмінець у Балтійському морі.

"Дуже важливо,що ми матимемо політичний діалог, особливо у такий непростий час, як зараз. Напруга висока і є потреба використати цей шанс для діалогу – задля передбачуваності, прозорості. Отже головна мета зустрічі ради Росія-НАТО – обмінятися думками, поспілкуватися відверто, обговорити ситуацію в Україні, виконання Мінських домовленостей, і механізм зниження ризиків, пов'язаних із військовою активністю Росії, яку ми бачили у Балтійському морі", - заявив генсек Альянсу Єнс Столтенберг.

Попередній матеріал
Волох: Путін робить якісь символічні кроки для того, щоб йому були винні
Наступний матеріал
Бойовики погрожують обстріляти спостерігачів ОБСЄ, якщо вони перебуватимуть поруч з українськими військовими
Теги:
Loading...

У Києві стартував 16-й Міжнародний тиждень НАТО

Долгов: Київ очікує новий пакет допомоги з боку країн-членів НАТО

Військові ЗСУ почали тренування за системою країн НАТО

У Латвії стартували масштабні міжнародні навчання НАТО

У штаб-квартирі НАТО презентували документальний фільм "Крим. Як це було"

Польща закликала НАТО говорити з Росією мовою сили