Віталік Бутерін
Віталік Бутерін Ведомости

Наймолодший криптомільярдер пожертвував $1,5 млрд на боротьбу з СOVID-2019 в Індії

  Читайте по-русски
  Загальна сума донатів Віталіка Бутеріна сягає майже половини його статків

  Засновник криптовалюти Ethereum і за сумісництвом наймолодший криптовалютний мільярдер Віталік Бутерін пожертвував близько 1,5 млрд доларів некомерційним організаціям та фондам. Ці кошти буде витрачено на подолання коронавірусу в Індії та розвиток медицини. Про таке інформує TechCrunch.

  Як стало відомо, Бутерін перерахував 500 ETH (Ethereum), а також понад 50 трильйонів SHIB (Shiba Inu) до Фонду боротьби з коронавірусом в Індії (India COVID-Crypto Relief). Тоді токени коштували близько $1,14 млрд.

  Ця транзакція спричинила справжню паніку серед інвесторів, тож лише за добу вартість криптовалюти SHIB впала більш як на 35%.

  Крім того, Бутерін перерахував токени Ethereum і Dogelon Mars (ELON) загальною вартістю $336 млн на рахунок організації Methuselah Foundation. Вона опікується розвитком тканинної інженерії та регенеративної медицини.

  Ще 13 тисяч ETH було пожертвувано на користь Givewell – організації, яка курирує благодійні фонди по всьому світу.

  Як відомо, вже понад два тижні в Індії триває масштабний спалах COVID-19 – щодня реєструють понад 300 тисяч нових хворих. Медична система країни перевантажена, у стаціонарах та імпровізованих шпиталях особливо не вистачає кисню. Загалом у країні на коронавірус захворіли понад 22 мільйони людей.

  Ба більше - в людей, які перехворіли на COVID-19 в Індії, виявляють рідкісний "чорний грибок". Часто єдиний спосіб лікування – хірургічне видалення ураженого органу. 

  Попередній матеріал
  "Вогняна хмара" від вибухів: найманці РФ обстріляли Катеринівку з реактивних вогнеметів
  Наступний матеріал
  У Чернігові попрощалися із загиблим українським військовим
  Loading...