Найгарніші дівчата з різних країн в останніх приготуваннях до конкурсу Міс Всесвіт

  Аби сподобатись всьому світу. Найгарніші дівчата з різних країн в останніх приготуваннях до конкурсу Міс Всесвіт. Фінал відбудеться вже за три дні у бразильському Сан-Паулу. Його транслюватимуть у майже дев`яноста країнах світу. Цьогорічний конкурс ювілейний шістдесятий. Уперше за всю історію Міс Всесвіт за найулюбленішу конкурсантку можна буде проголосувати в інтернеті. Загалом у конкурсі беруть участь вісімдесят дев`ять красунь з різних країн світу. Україну представляє - Олеся Стефанко.

  Вони залюбки дають інтерв`ю і одна поперед одної позують на камери. Учасниці міс Всесвіт готуються до фінального бою. Конкурс відбудеться 12-го вересня. Серед фавориток, за яких найбільше голосують в інтернеті - Міс Ангола та Міс Венесуела.  

  Лейла Лопес, міс Ангола: "У разі перемоги боротимуся з різними захворюваннями, від яких страждає наш континент, а також допомагатиму бідним, аджу їх дуже багато"

  Ванесса Гонсалвес, міс Венесуела: "Багато разів ми переконувалися, що під час конкурсів не обов`язково виграє найгарніша дівчина. Корону отримає та, що найкраще відповість на запитання, вразить журі й публіку ерудицією і шармом".

  Найпрацьовитішою і старанною називають Лорі Тільман, претендентку на корону міс Всесвіт із Франції. Вона впевнена у перемозі й обіцяє підкорити усіх не лише красою але й розумом.

  Лорі Тільман, міс Франція: ""Я робитиму усе для перемоги. Для цього ми наполегливо тренувалися протягом трьох тижнів. Якщо ти не намагатимешся бути кращою з кращих, тоді тобі не варто брати участь у конкурсі. Тож я дуже старатимуся".

  За три тижні підготовки до міжнародного конкурсу усі учасниці встигли відвідати різні благодійні організації, зустрітися з послами своїх країн, а також позмагатися у різних конкурсах. Дівчата ганяли у футбол, змагалися у танцювальних конкурсах на найкращу виконавицю самби.

  Від України за титул Міс Всесвіт змагатиметься Олеся Стефанко. Студентка Одеської юридичної академії. З собою вона взяла 25 суконь і десять пар взуття. Втім, заробляти бали буде не лише зовнішнім виглядом, але й талантом. Олеся давно пише вірші. І один із них вона власноруч вишила на тканині, прикрашеній національним орнаментом. За Олесю Стефанко можна проголусувати на офіційному сайті конкурсу Міс Всесвіт. Усе безкоштовно. Треба лише зареєструватися. У фіналі - журі обов`язково візьмуть до уваги результати під час підрахунку голосів.

  Ганна Ільїних, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Північна Корея святкує День народження
  Наступний матеріал
  У США в туалеті Макдональдсу токсичними парами отруїлися 10 людей
  Теги: