5.ua

Над Перу пронісся сніговий шторм

  Масш

  Місцева влада готується оголосити надзвичайний стан. Стовпчики термометра у регіоні опустилися до мінус п`ятнадцяти за Цельсієм. Різке похолодання призвело до загибелі, щонайменше, п`яти людей. Втім, офіційно ці дані не підтвердили. Замети заблокували автошляхи. Відрізаними від світу опинилися десятки населених пунктів, де мешкають близько 12 тисяч родин. У регіоні триває рятувальна операція. Метеорологи пояснюють: холоди та снігопади у гірських районах Перу не рідкість. Утім такого різкого похолодання? фахівці не фіксували вже кілька років.

  Місцевий житель: "Зараз температура повітря значно нижча нуля. Ми намагаємося допомогти сусідам, особливо молодим родинам з малими дітьми. Ділимося ковдрами, теплим одягом".

  Марті Боншомс, метеоролог: "Снігопади цьогоріч - аномально сильні. На більшості території регіону випало понад 20 сантиметрів снігу, а подекуди - і понад сорок, і найближчими днями ми очікуємо на нові завірюхи. Нинішня аномальна погода пов`язана зі специфічними атмосферними процесами. Вони спричиняють низькі температури та високу вологість".

  Попередній матеріал
  Реформування ЖЕКів: куди поділися гроші? [відео]
  Наступний матеріал
  "Аль-Каїда" пообіцяла влаштувати "вулкан помсти" проти Сирії (ОНОВЛЕНО)
  Теги: