"Аль-Каїда" пообіцяла влаштувати "вулкан помсти" проти Сирії (ОНОВЛЕНО)

  Рада безпеки ООН має негайно втрутитися у ситуацію в Сирії. Про таке заявив генеральний секретар організації Пан Гі Мун. На сьогоднішньому засіданні Радбез розгляне проект резолюції по Сирії, який підготувала Велика Британія.

  Тим часом американський телеканал "Фокс Ньюз" із посиланням на власні джерела У Пентагоні повідомляє, що війська США нанесуть удар по Сирії у ніч проти п`ятниці. На думку аналітиків, імовірні три сценарії розвитку подій: заборона польотів над сирійською територією, ракетні атаки американської авіації по об`єктах сирійського режиму і постачання зброї для повстанців. Військове командування США переконане: саме режим Асада минулого тижня застосував хімічну зброю проти власних громадян. Тож американці та їхні союзники наполягають на необхідності військового втручання. Росія заявила: це матиме катастрофічні наслідки для регіону. Такої ж думки дотримується і Китай. А ООН закликала американців не квапитися з рішенням по Сирії.

  Джо Байден, віце-президент США: "Норми міжнародного права порушено, хімічну зброю у Сирії - застосовували неодноразово, внаслідок чого у регіоні загинули сотні невинних людей. У цьому немає сумнівів. Ми переконані, що зробив це - сирійський уряд. На додачу замістьо того, щоби негайно допустити на місце атаки інспекторів ООН, ДАмаск зволікав ще протягом п`яти днів. Винні у цьому мусять понести відповідальність".

  Попередній матеріал
  Над Перу пронісся сніговий шторм
  Наступний матеріал
  У Венеції відкривається 70-й міжнародний кінофестиваль
  Теги: