На Венеціанському фестивалі показали прем`єру російської стрічки "Фауст"

  На Венеціанському фестивалі показали прем`єру російської стрічки "Фауст". Фільм занурює глядача у 19 сторіччя, де людина виявляється сильнішою за диявола.
  Головний герой - не міф, а живий персонаж. Актора, здатного зіграти живого Фауста, режисер Олександр Сокуров шукав по всій Німеччині, Австрії, Скандинавії та Ісландії. Згодом зупинився на Йоханесі Цайлері з Віденського драматичного театру. Місце зйомок для фільму автор теж обирав довго. Найефектнішими виявилися місцини в Ісландії, позаяк саме тамтешня земля, за думкою режисера, надає враження чогось незбагненного.

  Йоханес Цайлер, актор: "Я отримав величезне задоволення від роботи у фільмі Сокурова. Для мене це не просто грати Фауста з видатним режиссером. Це щось набагато вище. Я німець. Граю німецьку історію і німецького героя. Можливо я не так продуктививно і успішно виконав би свою роботу, як би це була суто російська тема. Сокуров дивовижний режисер, який майстерно поєднує професіоналізм команди, враховуючи особливості характерів кожного з героїв".

  Попередній матеріал
  У США в туалеті Макдональдсу токсичними парами отруїлися 10 людей
  Наступний матеріал
  Обшук у будівлі Апеляційного суду Криму
  Теги: