Голос Америки

На 62-й сесії ПА НАТО обрано нового президента, який "знає про наслідки "руського миру"

  Парламентську асамблею Альянсу вперше за 55 років очолить представник Італії

  На 62-й сесії Парламентської асамблеї НАТО відбулось обрання нового керівного складу – президента та трьох віце-президентів ПА. Про це повідомила народний депутат та голова постійної делегації України в ПА НАТО Ірина Фриз на своїй сторінці у Facebook.

  "Президентом обраний Паоло Аллі (Італія), який обіймав посаду віце-президента, відвідував Схід України і знає про наслідки "руського миру" для інших держав. Він замінить конгресмена-республіканця пана Майкла Тернера (США), який доклав максимальних зусиль для зосередження уваги на питанні агресії Росії проти України", – мовиться у повідомленні голови української делегації. Нагадаємо, востаннє представник Італії очолював Асамблею у 1961 році.

  Віце-президентом обрано Джозефа Дея (Канада) – він, за словами Фріз, готував резолюцію щодо пост-Варшавської стратегії оборони та стримування, а також підтримав усі поправки, що були внесені українською стороною.

  Другим віце-президентом обраний представник Болгарії Четін Казак. Ще одну посаду віце-президента ПА НАТО очолила екс-міністр оборони Литви Раса Юкнявічене. "Її обрання – це реакція парламентарів країн-членів НАТО на агресивні виклики проти держав Балтії та свідчення готовності захищати їх, протистояти викликам. Вона була й залишається активним провайдером питань України на ПА НАТО", – прокоментувала останнє призначення Фріз.

  Як повідомляв 5.ua, раніше на комітеті Парламентської Асамблеї НАТО Росія офіційно була визнана агресором №1 у світі.

  Попередній матеріал
  Трамп оголосив свої плани на перші 100 днів президентства
  Наступний матеріал
  Сьогодні в Україні сильні пориви вітру, на Азовському морі – шторм

  Україна буде членом НАТО – Парубій

  На комітеті ПА НАТО Росію офіційно визнали агресором №1 у світі

  Парубій на засіданні ПА НАТО: Україна стримує наступ Росії й всі агресивні наміри щодо світу в цілому

  У НАТО презентували вражаючу доповідь про участь регулярної армії Росії в конфлікті на Донбасі – відео